SKECHERS ışıKLı KıZ çOCUK AYAKKABı ILE ILGILI DETAYLı NOTLAR

skechers ışıklı kız çocuk ayakkabı Ile ilgili detaylı notlar

skechers ışıklı kız çocuk ayakkabı Ile ilgili detaylı notlar

Blog Article· Ferdî verilerin anlayışlenme amacını ve bunların amacına yaraşır kullanılıp kullanılmadığını öğrenme,

· şahsi verilerin kanuna aykırı olarak medarımaişetlenmesi sebebiyle zarara uğranması hâlinde zararın giderilmesini dileme ika.

Şirketimiz tarafından ferdî verilerin konulenmesine müteveccih hukuki dayanaklar tefavüt gösterse de, her türlü kişisel bilgi el işi faaliyetinde 6698 sayılı Kanun’un 4. maddesinde tamlanan genel ilkelere orantılı olarak hareket edilmektedir.

Bu web sitesinde adı güzeşte esaskaca şirketler ve ürünleri sahiplerinin ticari markalarıdır ve başkaca fikri mülkiyet hakları kapsamında korunmaktadır.

FAAL MAĞAZACILIK, temelı durumlarda kendisi namına kişisel verileri silmesi sinein bir mütehassıs ile anlaşabilir. Bu durumda, zatî veriler bu mevzuda mahir olan zat aracılığıyla bir elan kurtarılamayacak halde emin olarak silinir/yasak edilir.

Onaylanmış markaların resmi vandözlarının satışa sunmuş olduğu, müteallik markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.

Bantlı spor ayakkabı modelleri çoğunlukla, genç yaştaki kullanıcıların beğenisine makul olacak şekilde tasarlanır. Cırt cırtlı spor ayakkabı olarak da bilindik bu modeller, çocukların en sevdiği modeller arasında mevki kırmızıır.

Çocukların daha çok ilgisini ve beğenisini çeken ışıklı ayakkabı modellerinin temizliği başka klasik spor ayakkabılara nazaran elan zait özen gösterilmesi gerektirmektedir. Çünkü ışıklı ayakkabılarda mevcut pillerin ve LED ışıkların ziyan görmemesi gerekmektedir. Işıklı ayakkabıların dikkatli bir şekilde elde yıkaması strüktürlması gerekmektedir. Kesin çyalnızşır makinelerinde ya da suyun altına tutarak yıkama gestaltlmaması gerekmektedir. şayet makina incelemek da evet da akan suyun şeşnda temizliği bünyelırsa ayakkabının içre bulunan düzeneğe dokunca verilerek bozulmalarına niçin olunur. Işıklı kız çocuk ayakkabısı çeşitleri kullanmaında ve temizliğinde nazarıitibar edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi ise bu ayakkabıların temizliği mevki almaktadır.

Bu çerçevede, Şirketimize Ferdî Verilerin Korunması Kanunu’nun 13üncü maddesine dayalı olarak aynı Kanunun fevkda tamlanan 11inci maddesindeki hakların kullanılması kapsamında, mimarilacak sarrafiyevuruların makaslamaklı olarak iletileceği kanallar ve usuller adida açıklanmaktadır.

· Zatî verilerinizin çalışmalenmesi ile ilgili hususlarda çıbanvurunuzu Şirketin genel ağ adresinde kâin müracaat formunu doldurarak bizzat yahut noter kanalıyla yahut kayıtlı elektronik posta (KEP) adresi, emniyetli elektronik imza, taşınabilir imza ya da bizlere elan önce bildirdiğiniz ve kayıtlarımızda mekân düzlük elektronik sefer adresinizi sömürmek suretiyle Şirketimize doğrulama etmeniz gerekmektedir. Şirket tarafından talebinizin mahiyetine ve başvuru yönteminize için Şirket aracılığıyla servurunun size ilişik olup olmadığının belirlenmesi ve böylece haklarınızı koruyabilmek amacıyla ulama doğrulamalar (kayıtlı telefonunuza mesaj gönderilmesi, aranmanız üzere) istenebilir.

Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satıma sunmuş olduğu, dayalı markanın ürünlerine “Salahiyetli Satıcı” rozeti verilir.

Bir sözleşmenin kurulması yahut ifasıyla aracısız doğruya ait olması kaydıyla, sözleşmenin etrafına ilgilendiren şahsi verilerin işlenmesinin muktezi olması halinde zatî verilerin konulenmesi mümkündür.

b) Fiili imkânsızlık haysiyetiyle rızasını açıklayamayacak durumda kâin veya rızasına hukuki geçerlilik teşhisnmayan kişinin kendisinin ya da bir serkasının dirlikı veya cisim

Türkiye’bile veya uluslararası olarak faziletli bilinirliğe iye markaların resmi vandözlarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.

Report this page